3 вересня 2021 року (п’ятниця)
18:00 - 20:00 - реєстрація та технічний огляд учасників першого дня змагань.
4 вересня 2021 року (субота)
07:00 - 09:15 - реєстрація та технічний огляд учасників першого дня змагань.
09:30 - 09:35 - відпрацювання старту «Хобі» МХ2/МХ1 (5 хвилин)
09:35 - 09:55 - тренування та кваліфікація клас «Хобі» МХ2/МХ1 (20 хвилин)
10:00 - 10:05 - відпрацювання старту класу «Ветеран» (5 хвилин)
10:05 - 10:25 - тренування та кваліфікація класу «Ветеран» (20 хвилин)
10:30 - 10:35 - відпрацювання старту класу «Quad» (5 хвилин)
10:35 - 10:50 - тренування та кваліфікація класу «Quad» (15 хвилин)
10:55 - 11:00 - відпрацювання старту класу «Sidecar» (5 хвилин)
11:00 - 11:15 - тренування та кваліфікація класу «Sidecar» (15 хвилин)
11:20 - 11:50 - підготовка треку, перерва для маршалів (30 хвилин)
11:25 - 11:35 - брифінг зі спортсменами у стартового пристрою (явка спортсменів обов’язкова)!
11:45 - закриття передстартової зони класу «Хобі» МХ2/МХ1 ( оглядове коло)
11:55 - 12:15 - перший заїзд класу «Хобі» МХ2/МХ1 (15 хвилин + 2 кола)
12:15 - закриття передстартової зони класу «Ветеран» (оглядове коло)
12:25 - 12:45 - перший заїзд класу «Ветеран» (15 хвилин + 2 кола)
12:45 - закриття передстартової зони класу «Quad» (оглядове коло)
12:55 - 13:15 - перший заїзд класу «Quad» (15 хвилин + 2 кола)
13:15 - закриття передстартової зони класу «Sidecar» (оглядове коло)
13:25 - 13:45 - перший заїзд класу «Sidecar» (15 хвилин + 2 кола)
13:45 - закриття передстартової зони класу «Хобі» МХ2/МХ1 (оглядове коло)
13:55 - 14:15 - другий заїзд класу «Хобі» МХ2/МХ1 (15 хвилин + 2 кола)
14:15 - закриття передстартової зони класу «Ветеран» (оглядове коло)
14:25 - 14:45 - другий заїзд класу «Ветеран» (15 хвилин + 2 кола)
14:45 - закриття передстартової зони класу «Quad» (оглядове коло)
14:55 - 15:15 - другий заїзд класу «Quad» (15 хвилин + 2 кола)
15:15 - закриття передстартової зони класу «Sidecar» (оглядове коло)
15:25 - 15:55 - другий заїзд класу «Sidecar» (15 хвилин + 2 кола)
17:00 - Нагородження переможців
17.30 - 20:00 - реєстрація та технічний огляд учасників другого дня змагань.
5 вересня 2021 (неділя)
07:00 - 09:15 - реєстрація та технічний огляд учасників другого дня змагань.
09:30 - 09:35 - відпрацювання старту класів «Новачок» (5 хвилин)
09:35 - 09:50 - тренування та кваліфікація класів «Новачок» (15 хвилин)
09:55 - 10:00 - відпрацювання старту клас 50 см куб. (5 хвилин)
10:00 - 10:15 - тренування та кваліфікація клас 50 см куб. (15 хвилин)
10:20 - 10:25 - відпрацювання старту клас 65-85 см куб. (5 хвилин)
10:25 - 10:45 - тренування та кваліфікація клас 65-85 см куб. (20 хвилин)
10:50 - 10:55 - відпрацювання старту клас «Quad» діти (5 хвилин)
10:55 - 11:10 - тренування та кваліфікація клас «Quad» діти (15 хвилин)
11:15 - 11:20 - відпрацювання старту клас МХ2/МХ1(5 хвилин)
11:20 - 11:40 - тренування та кваліфікація клас МХ2/МХ1(20 хвилин)
11:45 - 12:15 - підготовка треку, перерва для маршалів (30 хвилин)
11:50 - 12:00 - брифінг зі спортсменами у стартового пристрою (явка спортсменів обов’язкова)!
12:15 - закриття передстартової зони класу «Новачок» (оглядове коло)
12:25 - 12:45 - перший заїзд класу «Новачок» (15 хвилин + 2 кола)
12:45 - закриття передстартової зони класу 50 см куб.
12:55 - 13:10 - перший заїзд класу 50 см куб. (10 хвилин + 2 кола)
13:15 - закриття передстартової зони класу 65-85 см куб. (оглядове коло)
13:25 - 13:45 - перший заїзд класу 65-85 см куб. (15 хвилин + 2 кола)
13:45 - закриття передстартової зони класу «Quad» діти
13:55 - 14:15 - перший заїзд класу «Quad» діти (12 хвилин + 2 кола)
14:15 - закриття передстартової зони класу МХ2/МХ1 (оглядове коло)
14:25 - 15:00 - перший заїзд класу МХ2/МХ1 (20 хвилин + 2 кола)
15:05 - закриття передстартової зони класу «Новачок» (оглядове коло)
15:15 - 15:35 - другий заїзд класу «Новачок» (15 хвилин + 2 кола)
15:35 - закриття передстартової зони класу 50 см куб.
15:45 - 16:00 - другий заїзд класу 50 см куб. (10 хвилин + 2 кола)
16:05 - закриття передстартової зони класу 65-85 см куб. (оглядове коло)
16:15 - 16:35 - другий заїзд класу 65-85 см куб. (15 хвилин + 2 кола)
16:35 - закриття передстартової зони класу «Quad» діти
16:45 - 17:05 - другий заїзд класу «Quad» діти (12 хвилин + 2 кола)
17:05 - закриття передстартової зони класу МХ2/МХ1
17:15 - 17:40 - другий заїзд класу МХ2/МХ1 (20 хвилин + 2 кола)
18:40 - Нагородження переможців