14 червня відбувся перший етап Відкритого кубку з мотокросу Спортивно-технічного клубу “Сона”

14 червня відбувся перший етап Відкритого кубку з мотокросу Спортивно-технічного клубу “Сона”. Це новий проект для нашої команди. Позмагатися за першість приїхало близько 140 спортсменів з усієї України. Як для нас так і для них - це був перший досвід проведення змагань без глядачів. Велика територія нашого клубу дозволила безпечно та комфортно розмістити таку кількість спортсменів.

Проект покликаний сприяти розвитку мотоспорту в регіоні та Україні. Ми підтримуємо наших спортсменів у їхньому прагненні розвиватись професійно. Змагання, що відбулися, показали нам, що багаторічна праця нашої команди над розвитком мотоклубу не була даремна. Завдяки розвиненій інфраструктурі та всіх умовах для спортсменів і глядачів ми маємо можливість проводити заходи, що відповідають міжнародним стандартам.

Наймолодшою учасницею змагань стала п’ятирічна Поліна Семенюк із міста Кременчук. А в класі “Ветеран-2” перше місце посів легендарний Олександр Морозов, який разом з тим став найстаршим учасником змагань. У віці 58 років він не поступається першістю молодшим спортсменам. Це дійсно гідний приклад для мотокросменів, які мріють стати чемпіонами у цьому виді спорту.

Про високий рівень нашої тренувальної бази свідчать і результати місцевих спортсменів, що займаються на мототрасі Спортивно-технічного клубу “Сона”. В класі 65 см.куб перше місце посів восьмирічний Володимир Кубечко з міста Ірпінь, а в класі “Хобі MX-2” тринадцятирічний Дмитро Марчук з міста Буча.

Результати першого етапу Відкритого кубку з мотокросу Спортивно-технічного клубу “Сона” від 14 червня 2020 року:

2 місце: Ліпінський Олег (м.Житомир)

3 місце: Лісовий Олег (м.Б-Дністровський)

клас “ВЕТЕРАН-2”

1 місце: Морозов Олександр (м. Київ)

2 місце: Гайдар Олександр (м.Запоріжжя)

3 місце: Пузанов Сергій (м.Добропілля)

клас “50 см.куб”

1 місце: Сентімрей Лорант (м.Ужгород)

2 місце: Черней Костянтин (м.Константиновка)

3 місце: Диньковський Михайло (м.Володимир-Волинський)

3 місце: Мечта Назар (м.Київ)

Другий етап Відкритого кубку з мотокросу Спортивно-технічного клубу “Сона” відбудеться вже наступного місяця, а саме 25 липня. Сподіваємося, що це буде можливо з присутністю глядачів.

Захід проходить за підтримки Федерації мотоциклетного спорту Україна та Бучанської міської ради.