Інфраструктура клубу

Мототраса Спортивно-технічного клубу “СОНА” готова до чемпіонатів світового та міжнародного рівня й здатна гарантувати комфортні та безпечні умови для учасників та гостей.


12 гектарів

ТЕРИТОРІЯ СПОРТИВНО-ТЕХНІЧНОГО КЛУБУ “СОНА”

30 000 обіб

ВМІЩУЮТЬ ГЛЯДАЦЬКІ МІСЦЯ

1,5 гектарів

ПАРКОВКА

15 хвилин

ВІД КИЄВА


Спортивно-технічний клуб “Сона” знаходиться у передмісті столиці. Територія клубу займає 12 гектарів, що дозволяє приймати до 30 000 глядачів. Тут створено комфомфортні умови для спортсменів і гостей заходів. 

Облаштовано парковку площею 1,5 гектари, глядацькі трибуни, фуд-корт, магазин мото товарів, WI-FI, туалет для гостей. А для спортсменів створені всі умови за європейськими стандартами - роздягальні, душові, пральня, мийки для техніки, медичний кабінет та кемпінг для трейлерів зі світлом, водою і охороною. 

В будівлі адміністративного корпусу знаходиться - головний офіс, медіа та прес центр, суддівська, секретаріат, зал-ресторан, тераса, опенспейс для кава брейку, кімната відпочинку. 

Для якісної організації та проведення заходів створено потужну технічно-організаційну базу - стаціонарна сцена для нагородження, власний хронометраж, місця для розміщення реклами, підключення до електроенергії стендів партнерів та торговельних локацій, охорона в нічний час та доступ на локацію для учасників через окремий заїзд, кейтеринг, продаж квитків, фото та відеозйомка, організація розважальних шоу програм та інше.

 Все це забезпечує високий рівень заходів в нашому клубі.