Оренда траси

Чому варто обрати нашу мототрасу для організації Вашого заходу?


МОТОТРАСА

Мототраса СТК “Сона” відповідає усім світовим стандартам. А наша молода та амбітна команда готова працювати в режимі нон-стоп задля того, щоб змагання пройшли на високому рівні.


ГЕОЛОКАЦІЯ

Траса розташована у передмісті столиці. Сюди легко добратися як громадським, так і власним транспортом. Це гарантує велику кількість глядачів на кожному вашому заході.


ВНУТРІШНЯ ІНФРАСТРУКТУРА

Офіс площею 200 кв.м. коментаторська, Інтернет, хронометраж. Стаціонарні душові, туалети, пральня. Облаштовані місця для кемпінгу з питною водою та електрикою.


VIP-ЗОНА ТА ТЕРАСА

Для поважних та офіційних гостей облаштовано спеціальну VIP-зону площею 100 м .кв. Ще майже 80 м. км. займає тераса під відкритим небом із чудовим оглядом стартової смуги та всього треку.


МІСТКІСТЬ ТА ПАРКОВКА

Загальна площа мототраси з треком - 12 га. Це дозволяє прийняти більше 30 000 глядачів. Поруч з трасою облаштовано дві великі парковки для авто загальною площею 1,5 га.


ДОДАТКОВІ МОЖЛИВОСТІ

Територія поруч з треком, дозволяє розмістити: сцени для нагородження та для концерту, фудкорт, розваги для дітей. Також є місце для розміщення великих атракціонів та тест-драйву техніки.


Запит на оренду траси